Masažo miestas, UAB bendradarbiauja su šiomis draudimo kompanijomis:

Jei esate apdrausti Compensa Vienna Insurance Group savanoriškuoju sveikatos draudimu, turite galimybę naudotis Masažo miesto paslaugomis bei už jas atsiskaityti draudimo bendrovės išduota sveikatos draudimo kortele ar mobiliąja programėle. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudotis Compensa Vienna Insurance Group išduota sveikatos draudimo kortele (ar mobiliąja programėle), rasite draudiko interneto svetainėje.

Jei esate apdrausti SEESAM savanoriškuoju sveikatos draudimu, turite galimybę naudotis Masažo miesto paslaugomis bei už jas atsiskaityti draudimo bendrovės išduota sveikatos draudimo kortele ar mobiliąja programėle. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudotis sveikatos draudimo kortele (ar mobiliąja programėle), rasite draudiko interneto svetainėje.

BTA

Jei esate apdrausti BTA savanoriškuoju sveikatos draudimu, turite galimybę naudotis Masažo miesto paslaugomis bei už jas atsiskaityti BTA išduota sveikatos draudimo kortele ar mobiliąja programėle. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudotis BTA išduota sveikatos draudimo kortele (ar mobiliąja programėle), rasite draudiko interneto svetainėje.

Atkreipiame dėmesį, kad sveikatos draudimo kortele (ar mobiliąja programėle) gali naudotis tik tas asmuo, kuris yra apdraustas sveikatos draudimu (Apdraustasis). Todėl atvykdami į Masažo miestą turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir pačią sveikatos draudimo kortelę (ar paruoštą mobiliąją programėlę).