Mes esame

Masažo miestas, UAB, juridinio asmens kodas – 305707826, adresas – Ulonų g. 3-114, LT-08240 Vilnius. Mūsų interneto svetainės adresas yra: https://www.masazomiestas.lt.

Slapukai

Jei apsilankysite mūsų puslapyje, mes nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytų, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis pašalinamas, kai uždarote naršyklę.

Mes taip pat nustatysime kelis slapukus, kad pagerintume Jūsų naršymo patirtį ir pritaikytume ekrano rodymo parinktis.

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Vartotojams, kurie užsiregistruoja mūsų svetainėje (jei yra), mes taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią jie pateikia savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali bet kada matyti, redaguoti arba ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus atvejus, kai negali pakeisti savo vartotojo vardo). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Kokias su savo duomenimis susijusias teises turite

Jei turite paskyrą šioje svetainėje arba palikote komentarų, galite prašyti gauti eksportuotą mūsų turimų asmens duomenų failą, įskaitant visus duomenis, kuriuos mums pateikėte. Taip pat galite prašyti, kad ištrintume visus turimus asmeninius duomenis apie jus. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.