Paslaugų rezervacija, teikimas, apmokėjimas, atšaukimas

1. Jeigu rezervuojama daugiau kaip 1 procedūra, paslaugos rezervuojamos tik po apmokėjimo per elektroninę www.masazomiestas.lt sistemą, banko pavedimu gavimo ar atsiskaitymo “Masažo miestas” salone.

2. Kai “Masažo miestas” gauna apmokėjimą už paslaugas,  klientas rezervuoja procedūros laiką “Masažo miestas” salone, paprasčiausias būdas tai padaryti – paskambinti telefonu (8 651) 23 000. Taip pat galite atvykti ir į ”Masažo miestas” saloną adresu Verkių g. 31C, Vilnius, II aukšte  Parkas outlet prekybos centre, arba rezervuoti paslaugų laiką internetu.

3. Po procedūros rezervacijos klientui yra priskiriamas procedūros laikas, procedūrą atliksiantis darbuotojas, paruošiamos masažo priemonės. Klientas prieš vizitą gauna priminimą SMS ar elektroniniu paštu apie jam numatytą procedūros datą ir laiką.

4. Siekiant užtikrinti paslaugų kokybę, klientams, kurie į procedūrą be išankstinio informavimo vėluoja 15 minučių, procedūra neatliekama, o klientui taikoma 6 punkte numatyta tvarka.

5. Klientas apie savo neatvykimą telefonu, trumpaja žinute  ar elektroniniu paštu privalo pranešti likus ne mažiau 24 valandoms iki jam numatyto procedūros suteikimo laiko.

6. Jei klientas apie neatvykimą neinformuoja “Masažo miestas” darbuotojų taip, kaip nustatyta paslaugų teikimo taisyklėse, procedūra laikoma atlikta, pinigai išskaičiuojami kaip už atliktą procedūrą.

7. Nupirktas procedūras internetu privaloma atlikti per 6 mėn. nuo įsigijimo datos, jeigu kupone, suteikiančiame teisę į procedūrų rezervaciją, nenurodytas kitas terminas.

8. Atvykus į procedūras, jeigu turite,  būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

9. Atlikdami apmokėjimą internetu per www.masazomiestas.lt sistemą, teisingai nurodykite savo kontaktinį telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, jog gautumėte priminimą apie vizitą. Nes kilus nesusipratimams, “Masažo miestas” už negautą priminimą ir ryšio operatoriaus klaidas, neatsako.