1. Įsigytas paslaugų kuponas galioja 6 mėn., jei paslaugų kupone nėra nurodyta kitaip. Kupono galiojimas gali būti pratęstas pateikiant motyvuotą prašymą Masažo miestas administracijai. 2. Įsigijus paslaugų kuponą internetu, registruotis į procedūras galima:
  • Skambinant telefonu +370 651 23 000 bei susitariant dėl apsilankymo laiko Jums patogiu metu;
  • Naudojantis apsilankymo rezervacijų sistema Treatwell (registruojantis vizitui pasirinkite, jog atsiskaitysite salone, kur ir panaudosite įsigytą procedūrų kuponą).
3. Užsiregistravus procedūrai klientui yra priskiriamas procedūros laikas, procedūrą atliksiantis darbuotojas, paruošiamos masažo priemonės. Klientas prieš vizitą gauna priminimą SMS ar elektroniniu paštu apie jam numatytą procedūros datą ir laiką. 4. Siekiant užtikrinti paslaugų kokybę, klientams, kurie į procedūrą be išankstinio informavimo vėluoja 15 minučių, procedūra neatliekama, o klientui taikoma 6 punkte numatyta tvarka. 5. Klientas apie savo neatvykimą telefonu, trumpąja žinute  ar elektroniniu paštu privalo pranešti likus ne mažiau 24 valandoms iki jam numatyto procedūros suteikimo laiko. 6. Jei klientas apie neatvykimą neinformuoja “Masažo miestas” darbuotojų taip, kaip nustatyta paslaugų teikimo taisyklėse, procedūra laikoma atlikta, pinigai išskaičiuojami kaip už atliktą procedūrą. 7. Atvykus į procedūras, jeigu turite,  būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra gali būti neatliekama. 8. Įsigyjant procedūras internetu per www.masazomiestas.lt labai svarbu teisingai nurodyti savo kontaktinį telefono numerį ir elektroninio pašto adresą tam, jog gautumėte įsigytą kuponą. Netiksliai nurodžius informaciją už įsigyto kupono nepateikimą “Masažo miestas” neatsako.