Naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų politika ir slapukų, reikalingų tinklapio funkcijoms užtikrinti, naudojimu.

SutinkuЗакрыть
0

Нет товаров в вашей корзинеSPORTINIS MASAŽAS (1 procedūra)

Sportinis masažas - tai specialiai parinkti masažo būdai, kurie padeda palaikyti raumenų tonusą ir paruošti organizmą tolimesniems fiziniams krūviams.

Цена: 35,00 €
Описание товара

Speciali sumažinta paslaugų kaina galioja tik įsigijus "Masažo miestas" išskirtinio kliento kortelę. Jei dar neturite šios kortelės, ją galite įsigyti internetu arba atvykę į mūsų masažo saloną.

Masažas padeda atstatyti  organizmą po fizinės veiklos. Masažas yra naudingas ne tik aktyviai sportuojantiems ar profesionaliems sportininkams, bet ir propaguojantiems sveiką gyvenimo būdą žmonėms. Gali būti naudojamas kaip treniruočių dalis: prieš treniruotę - stimuliuoti raumenis, po – atpalaiduoti.

Masažo poveikis:
-        Padeda siekti geresnių sportinių rezultatų.
-        Malšina pertemptų raumenų skausmą.
-        Gerina raumenų elastingumą ir kraujotaką.
-        Yra naudingas patyrus traumas.
-        Sureguliuoja raumenų tonusą.

Masažo trukmė 60 minučių.
Rekomenduojamas kursas 10 kartų.
Kursą rekomenduojame kartoti pagal poreikį ir treniruočių aktyvumą.

Procedūra yra atliekama vienam asmeniui.

Šis kuponas yra daugiatipis ir jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu yra galimybė pasirinkti bei pasinaudoti bet kuria kita Masažo miestas siūloma paslauga. Tuo atveju, jei apsispręstumėte pasinaudoti kita nei kupone nurodyta Masažo miesto siūloma paslauga, būtų taikomos šios papildomos sąlygos:

  • pasirinkus pigesnę paslaugą kainų skirtumas tarp už šį kuponą sumokėtos sumos ir pasirinktos paslaugos kainos Jums nebūtų grąžinamas;
  • pasirinkus brangesnę Masažo miestas siūlomą paslaugą paprašytume sumokėti kainų skirtumą (būtų taikoma priemoka).
Мнения покупателей
Мнения покупателей:

Еще нет мнений об этом товаре.
Пожалуйста, войдите, чтобы оставить свое мнение.

Войти

Недавно просмотрины

Больше категорий