Naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų politika ir slapukų, reikalingų tinklapio funkcijoms užtikrinti, naudojimu.

SutinkuЗакрыть
0

Нет товаров в вашей корзинеNaujienos

PDF
Печать
E-mail

Svarbu - dėl atsiskaitymo perkant kuponus internetu

Šiuo metu atsiskaitymas už kuponus juos perkant internetu gali veikti su sutrikimais. Tokiu atveju, norint sėkmingai atlikti mokėjimą per Paysera ar pasirinktą banką, inicijavus mokėjimą bei sistemai nukreipus į Paysera puslapį mokėjimo lange reikėtų pasirinkti tinkamą mokėtojo šalį (t. y. Lietuvą).

Dėl atsiskaitymo per Peysera

Nepavykus įsigyti paslaugų, kreipkitės telefono numeriu: +370 651 23000 arba el. paštu: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

PDF
Печать
E-mail

„Masažo miestas“ specialistai pataria, kaip tinkamai pasirinkti masažą

Tikriausiai ne vienas girdėjęs, kad masažas – tai gera profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo daugelio ligų. Masažo pagalba galima sumažinti kamuojantį skausmą, pakelti nuotaiką, atsipalaiduoti, spręsti galvos, nugaros, kaklo, pečių ar kojų skausmų problemas ar netgi spręsti nelygios odos (celiulito) problemas. Nors atrodytų, kad „Masažo miestas“ lankytojai apie masažą žino tiek daug, visgi dažnai mūsų darbe iš lankytojų sulaukiame klausimo „Kaip pasirinkti tinkamą masažą“?

Šiame straipsnyje „Masažo miestas“ specialistai neregiai ir silpnaregiai pateikia keletą pagrindinių rekomendacijų, į kurias siūlytume atsižvelgti renkantis masažą. Jei laikysitės šių patarimų, po apsilankymo masažo salone neteks gailėtis dėl masažo pasirinkimu bei abejoti masažo teikiama nauda.

1. Savęs ir savo skaudančių vietų pažinimas

Pacientas, kuris žino, kad skauda nugarą, pasirinkęs gydomąjį nugaros masažą bus visiškai teisus. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad nugaros plote gali būti daug probleminių vietų (kryžkaulis nugaros apačioje, stuburas ir t.t.), todėl masažuotoją būtina informuoti apie konkrečią skausmo arba jaučiamą raumenų įtampos vietą. Ši rekomendacija galioja renkantis ir kitas „Masažo mieste“ teikiamas procedūras, tokias kaip gydomasis kojų, pečių juostos (apykaklės), galvos ar viso kūno bei anticeliulitinis masažai. Reziumuojant, esamiems ir būsimiems „Masažo miestas“ lankytojams patariame apie savo jaučiamą skausmą būtinai informuoti jus masažuojantį specialistą, nes tik abipusio bendravimo dėka pasieksime maksimalų rezultatą.

2. Atsipalaidavimas masažo pagalba

Šiais laikais dauguma žmonių skuba, patiria stresą darbuose ar yra slegiami kitų rūpesčių. Visa tai ilgainiui išsekina žmogų bei kenkia gerai psichologiniai savijautai. Masažas yra viena tų priemonių, kuri padeda atsipalaiduoti. „Masažo miestas“ masažuotojai specialistai taip pat turėtų žinoti apie tokią jūsų savijautą. Žinodami, kad esate psichologiškai įsitempęs ar pavargęs, masažuotojai pritaikys tam tikras masažo technikas, kurios padės atsipalaiduoti.

3. Masažas ir profilaktika

Žmogaus kūnas yra sutvertas judėti, tačiau dėl technologinės pažangos labai daug žmonių dirba sėdimą darbą. Jeigu jūs judate ir sportuojate mažai, tokiu atveju patarsime rinktis masažą kaip profilaktinę priemonę, kuri  pagerins raumenų tonusą. Masažų metu bus masažuojami raumenys ir po masažų raumenys nebus tokie „sustingę“. Netgi gali atrodyti, tarytum būtumėte pasportavę sporto klube. Profilaktiniam tikslui pasiekti labiausiai tinkamas „Masažo mieste“ teikiamas viso kūno gydomasis masažas.

PDF
Печать
E-mail

Kaip išsirinkti tinkamą masažą? Kodėl masažai yra naudingi sveikatai? Ir į daug kitų klausimų atsako Renata iš Masažo miestas

PDF
Печать
E-mail

Populiariausi

Результаты 4 из 4 Show more