Naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų politika ir slapukų, reikalingų tinklapio funkcijoms užtikrinti, naudojimu.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

IŠSKIRTINIO KLIENTO KORTELĖ

Įsigykite „Masažo miestas“ išskirtinio kliento kortelę ir gaukite nuolatinę 5% nuolaidą masažo procedūroms bei naudokitės tik mūsų lojaliausiems klientams skirtais pasiūlymais!

Kaina: 3,00 €
Prekės aprašymas

Kodėl verta turėti šią kortelę?

  • Kortelė suteikia nuolatinę 5% nuolaidą masažo procedūroms (išskyrus specialius Masažo miestas pasiūlymus). Nuolaida pasinaudoti galima perkant procedūrų kuponus www.masazomiestas.lt arba įsigyjant procedūras salone;
  • Kortelė suteikia teisę pasinaudoti specialiais Masažo miestas pasiūlymais bei akcijomis;
  • Kortele galėsite naudotis ne tik Jūs, bet ir Jūsų artimieji, draugai ar pažįstami;
  • Kortelė galioja neribotą laiką.

Kaip pasinaudoti kortelės teikiama nuolaida perkant www.masazomiestas.lt?

Paskutiniame (3-čiame) užsakymo žingsnyje (Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimas) nuolaidos kodo laukelyje įveskite savo turimos kortelės numerį bei paspauskite "Pritaikyti". Taip įsigyjant masažo procedūras www.masazomiestas.lt Jums bus suteikta 5% nuolaida.

Nuolaidos pritaikymas

Svarbu:

Perkant išskirtinio kliento kortelę internetu teisingai nurodykite elektroninio pašto adresą ir telefono numerį, kad būtų galima susisiekti dėl kortelės išsiuntimo. Po apmokėjimo kortelės numerį atsiųsime elektroniniu paštu, todėl iškart galėsite naudotis kortelės teikiamais privalumais paslaugas rezervuojant internetu.

Šis kuponas yra daugiatipis ir jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu yra galimybė pasirinkti bei pasinaudoti bet kuria kita Masažo miestas siūloma paslauga. Tuo atveju, jei apsispręstumėte pasinaudoti kita nei kupone nurodyta Masažo miesto siūloma paslauga, būtų taikomos šios papildomos sąlygos:

  • pasirinkus pigesnę paslaugą kainų skirtumas tarp už šį kuponą sumokėtos sumos ir pasirinktos paslaugos kainos Jums nebūtų grąžinamas;
  • pasirinkus brangesnę Masažo miestas siūlomą paslaugą paprašytume sumokėti kainų skirtumą (būtų taikoma priemoka).
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote