Gerbiami lankytojai, siekiant užtikrinti ilgalaikį ir sklandų bendradarbiavimą „Masažo miesto” kolektyvas prašo jus informuoti apie:

Lėtines ir ūmines ligas ( hipertenziją, diabetą, onkologinius susirgimus, gripą, peršalimą ir  t.t.)

Psichologinę būseną.

Traumas ir operacijas.

Nėštumą.

Turėdami šią informaciją mūsų specialistai jums pritaikys procedūras ir jas kvalifikuotai atliks, Individualiai pritaikys metodiką ir parinks Jums tinkamiausią gydymo planą.

Dėmesio:

“Masažo miestas” neatsako už galimą šalutinį masažo poveikį organizmui, jeigu klientas nepateikia informacijos apie savo sveikatos būklę “Masažo miestas” administratoriui ar masažuotojui ar nesilaiko masažuojančio specialisto nurodytų rekomendacijų.

Prieš masažo procedūras rekomenduojame:

Prieš atvykstant 2 valandas daug nevalgyti.

Nevartoti daug vandens ar alkoholio.

Nueiti i tualetą.

Laikytis asmens higienos.

Po tam tikrų masažo procedūrų galimi skausmai ar nemalonūs pojūčiai  įvairiose kūno srityse. Atkreipiame dėmesį, kad skausmas ar nemalonūs pojūčiai kūno srityse dažniausiai nėra šalutinis masažo poveikis, todėl  rekomenduojame konsultuotis su mūsų darbuotojais ar su jus aptarnaujančiu specialistu, kuris po procedūros patars kaip išvengti nemalonių pojūčių, tokių kaip raumenų skausmas, padidėjęs ar sumažėjęs kraujospūdis, dažnas šlapinimasis ar mieguistumas.