0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Apie parduotuvę

PDF
Spausdinti
El. paštas

"Masažo miestas"Laisvalaikio terasa (Outlet Park 2 aukštas.)Lakūnų g. 24, Vilnius. Įėjimas iš Lakūnų g. D2.   Mūsų darbo laikas pirmadienį – penktadienį nuo 8:00 iki 21:00, šeštadienį ir sekmadienį bei švenčių dienomis nedirbame.     Lankytojų patogumui ar lankytojams, turintiems judėjimo negalią Galima pakilti naudojantis liftu, tuomet įeikite pro įėjimą B1.   Mūsų administracijos telefonas: (8 651) 23 000.El. Paštas: masazo.miestas@gmail.comSkype: masazo.miestas


PDF
Spausdinti
El. paštas
Paslaugų rezervacija, teikimas, apmokėjimas, atšaukimas. 1. Jeigu rezervuojama daugiau kaip 1 procedūra, paslaugos rezervuojamos tik po apmokėjimo per elektroninę www.masazomiestas.lt sistemą, banko pavedimu gavimo ar atsiskaitymo “Masažo miestas” salone. 2. Kai “Masažo miestas” gauna apmokėjimą už paslaugas,  klientas rezervuoja procedūros laiką “Masažo miestas” salone, paprasčiausias būdas tai padaryti – paskambinti telefonu (8 651) 23 000. Taip pat galite atvykti ir į ”Masažo miestas” saloną adresu Lakūnų g. 24, Vilnius, II aukšte  parkas outlet prekybos centre, arba rezervuoti paslaugų laiką internetu. 3. Po procedūros rezervacijos klientui yra priskiriamas procedūros laikas, procedūrą atliksiantis darbuotojas, paruošiamos masažo priemonės. Klientas prieš vizitą gauna priminimą Sms ar elektroniniu paštu apie jam numatytą procedūros datą ir laiką. 4. Siekiant užtikrinti paslaugų kokybę, klientams, kurie į procedūrą be išankstinio informavimo vėluoja 15 minučių, procedūra neatliekama, o klientui taikoma 6 punkte numatyta tvarka. 5. Klientas apie savo neatvykimą telefonu, trumpaja žinute  ar elektroniniu paštu privalo pranešti likus ne mažiau 24 valandoms iki jam numatyto procedūros suteikimo laiko. 6. Jei klientas apie neatvykimą neinformuoja “Masažo miestas” darbuotojų taip, kaip nustatyta paslaugų teikimo taisyklėse, procedūra laikoma atlikta, pinigai išskaičiuojami kaip už atliktą procedūrą. 7. Nupirktas procedūras internetu privaloma atlikti per 6 mėn. nuo įsigijimo datos, jeigu kupone, suteikiančiame teisę į procedūrų rezervaciją, nenurodytas kitas terminas. 8. Atvykus į procedūras, jeigu turite,  būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama. 9. Atlikdami apmokėjimą internetu per www.masazomiestas.lt sistemą, teisingai nurodykite savo kontaktinį telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, jog gautumėte priminimą apie vizitą. Nes kilus nesusipratimams, “Masažo miestas” už negautą priminimą ir ryšio operatoriaus klaidas, neatsako. 10. Jei rezervuojama 1 60 minučių procedūrą ir ši procedūra nėra apmokėta o klientas į procedūrą be išankstinio perspėjimo, taip kaip nurodyta šiose taisyklėse, neatvyksta, "Masažo miestas" pasilieka teisę klientą įtraukti į "Juoduosius" klientų sąrašus ir apriboti paslaugų rezervaciją be išankstinio apmokėjimo.
PDF
Spausdinti
El. paštas

“Masažo miestas” darbuotojai – regos negalią turintys specialistai, turintys formalų išsilavinimą masažo srityje ir atitinkantys Lietuvos Respublikos sveikatos ministerijos keliamus masažuotojo kvalifikacinius reikalavimus. Visi darbuotojai turi teisę daryti gydomasias masažo procedūras.

Teikiame tik patį kokybiškiausią masažą, nes įmonėje yra suformuota kokybės politika. Įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį su pacientais turintis kokybės vadovas Donatas Samajauskas. Kokybės vadovas dalyvauja darbuotojų atrankoje, todėl darbuotojai yra atrenkami keliant pačius aukščiausius reikalavimus masažo kokybei.

Suprantame, ką gydome, nes tam, kad užtikrintume kokybę, darbuotojai kiekvieną mėnesį privalomai kelia kvalifikaciją, nuolat konsultuojasi su kokybės vadovu, bendradarbiauja su kinezeterapeutais bei reabilitologais.

Mūsų siekis – suteikti patį kokybiškiausią masažą už prieinamą kainą. Norim, kad lankytojai mus vertintų už kokybę ir siekiame, kad kiekvieno lankytojo sveikatos problema būtų išspręsta tinkamai.

Tam, kad galėtume įvertinti kaip kokybiškai dirbame, lankytojams masažo salone po kiekvieno apsilankymo suteikiame galimybę įvertinti masažo kokybę. Lankytojų nuomonė mums labai svarbi, nes norime tobulėti ir augti kaip komanda.

Jeigu turite nusiskundimų dėl masažo ar aptarnavimo kokybės , mes norime tai žinoti greičiau, negu tai sužinos jūsų draugai, todėl būkite atviri ir pirmiausiai savo skundą rašykite tiesiai įmonės vadovui elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

PDF
Spausdinti
El. paštas

Gerbiami lankytojai, siekiant užtikrinti ilgalaikį ir sklandų bendradarbiavimą „Masažo miesto” kolektyvas prašo jus informuoti apie:

Lėtines ir ūmines ligas ( hipertenziją, diabetą, onkologinius susirgimus, gripą, peršalimą ir  t.t.)

Psichologinę būseną.

Traumas ir operacijas.

Nėštumą.

Turėdami šią informaciją mūsų specialistai jums pritaikys procedūras ir jas kvalifikuotai atliks, Individualiai pritaikys metodiką ir parinks Jums tinkamiausią gydymo planą.

Dėmesio:

“Masažo miestas” neatsako už galimą šalutinį masažo poveikį organizmui, jeigu klientas nepateikia informacijos apie savo sveikatos būklę “Masažo miestas” administratoriui ar masažuotojui ar nesilaiko masažuojančio specialisto nurodytų rekomendacijų.

Prieš masažo procedūras rekomenduojame:

Prieš atvykstant 2 valandas daug nevalgyti.

Nevartoti daug vandens ar alkoholio.

Nueiti i tualetą.

Laikytis asmens higienos.

Po tam tikrų masažo procedūrų galimi skausmai ar nemalonūs pojūčiai  įvairiose kūno srityse. Atkreipiame dėmesį, kad skausmas ar nemalonūs pojūčiai kūno srityse dažniausiai nėra šalutinis masažo poveikis, todėl  rekomenduojame konsultuotis su mūsų darbuotojais ar su jus aptarnaujančiu specialistu, kuris po procedūros patars kaip išvengti nemalonių pojūčių, tokių kaip raumenų skausmas, padidėjęs ar sumažėjęs kraujospūdis, dažnas šlapinimasis ar mieguistumas.

PDF
Spausdinti
El. paštas

Masažo miestas (UAB "Mokymų spektras") bendradarbiauja su If P&C Insurance AS bei Compensa Life Vienna Insurance Group SE. Jei esate apdrausti savanoriškuoju sveikatos draudimu, turite galimybę naudotis Masažo miesto paslaugomis bei už jas atsiskaityti draudimo bendrovės išduota sveikatos draudimo kortele.

Daugiau informacijos apie tai, kaip naudotis Compensa Life Vienna Insurance Group SE išduota sveikatos draudimo kortele, rasite draudiko interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudotis „If P&C Insurance AS“ išduota sveikatos draudimo kortele, rasite draudiko interneto svetainėje.

Atkreipiame dėmesį, kad sveikatos draudimo kortele gali naudotis tik tas asmuo, kuris yra apdraustas sveikatos draudimu (Apdraustasis). Todėl atvykdami į Masažo miestą turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą ir pačią sveikatos draudimo kortelę.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 2

Populiariausi

Rezultatai 7 iš 7 Show more