Naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų politika ir slapukų, reikalingų tinklapio funkcijoms užtikrinti, naudojimu.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SPECIALUS PASIŪLYMAS: Dovanų kuponas su nuolaida

Specialus pasiūlymas dovanų kuponams: 25 EUR vertės kupono kaina - 22 EUR, 50 EUR vertės kupono kaina - 45 EUR, 100 EUR vertės kupono kaina - 90 EUR

Vieneto kaina (nuo): 22,00 € 25,00 €
Prašome pasirinkti prekės variantą
Prekės aprašymas

Kviečiam įsigyti „Masažo miestas“ dovanų kuponą ir sau, savo artimajam, draugui ar bičiuliui suteikti ramybę, sveikatą ir atsipalaidavimą.

Kartu su dovanų kuponu rekomenduojame padovanoti „Masažo miestas“ nuolaidų kortelę.

Sąlygos:

  • Į procedūras registruotis bei kuponą panaudoti galėsite per 6 mėn. nuo pinigų sumokėjimo dienos;
  • Jei dovanų kuponui pirkimo metu yra pritaikoma nuolaida, dovanų kuponas su pirkimo metu taikoma nuolaida suteikia teisę naudotis masažo procedūromis nesumuojant nuolaidų, t. y. atsiskaitant už masažo procedūrą (-as) dovanų kuponu jo nominali vertė yra įskaitoma pilnai procedūros (-ų) kainai (netaikant tuo metu pasirinktai (--oms) masažo procedūrai (-oms) taikomų specialių pasiūlymų sąlygų ar nuolaidų);
  • Kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas ir pinigai už dovanų kuponus nėra grąžinami.

Svarbu:
Perkant dovanų kuponą tiksliai nurodykite savo elektroninį paštą, kad juo galėtume atsiųsti reikiamą informaciją. Norintiems, kad kuponą atspausdintų ir supakuotų mūsų salono darbuotojai yra taikomas papildomas 0,30 Eur mokestis.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote