Naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų politika ir slapukų, reikalingų tinklapio funkcijoms užtikrinti, naudojimu.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Naujienos

PDF
Spausdinti
El. paštas
masazas dovanu

Visą rugsėjo mėnesį perkant 5 arba 10 bet kurio masažo procedūrų - viena papildoma tokios pačios trukmės masažo procedūra dovanų!

Sąlygos:

  • Pasiūlymu gali pasinaudoti klientai, turintys arba įsigiję "Masažo miestas" išskirtinio kliento kortelę;
  • Galite rinktis bet kurį iš 5 arba 10 masažo procedūrų pasiūlymų. Gautas masažo dovanų kuponas galios 3 mėnesius po procedūrų įsigijimo.
  • Pasinaudodami dovanų kuponu galėsite pasirinkti tokios pačios trukmės, kokios masažo procedūrų komplektą įsigijote, masažo procedūrą. Pavyzdžiui, jei įsigijote penkias 30 min. trukmės masažo procedūras, gautą dovanų kuponą galėsite panaudoti bet kuriai 30 min. trukmės masažo procedūrai.
Sunku išsirinkti? Siūlome rinktis iš šių mūsų klientų ypač pamėgtų bei vertinamų procedūrų:

Registruokitės per Treatwell ->>

PDF
Spausdinti
El. paštas

Svarbi informacija pacientams


Užtikrinant visų mūsų saugumą, labai prašome:

1. Į masažo saloną įeiti tik dėvint apsauginę veido kaukę; dėvėti apsaugines pirštines rekomenduojama, bet neprivaloma; karščiuojantys pacientai į procedūras neįleidžiami.

2. Kol esate masažo salone visą laiką dėvėkite apsauginę kaukę įskaitant ir procedūros atlikimo metu.

3. Jeigu registravotės procedūrai, prašome neiti į vidų ir palaukti šalia masažo salono įėjimo išlaikant saugų atstumą nuo kitų pacientų. Procedūrai jus pakvies salono administratorius.

4. Su savimi einant į procedūras būtinai turėkite mobilų telefoną, kad esant reikalui su jumis galėtų susisiekti salono administratorius.

5. Esant masažo salono patalpose, prašome laikytis atstumo nuo saloną administruojančio personalo.

6. Masažo paslaugas rekomenduojame įsigyti internetu mūsų svetainėje www.masazomiestas.lt. Jei tokios galimybės neturite ir paslaugas įsigyti norite masažo salone, įeiti galite iškart.

7. Laiką procedūroms prašome rezervuoti internetu https://book.treatwell.lt/salonas/322602/meniu/
arba telefonu +37065123000.

8. Pamiršusiems apsauginę veido kaukę jos kaina salone 1 Eur.

Tikimės jūsų visų supratingumo.

Prašome saugoti save ir kitus.

PDF
Spausdinti
El. paštas

„Masažo miestas“ specialistai pataria, kaip tinkamai pasirinkti masažą

Tikriausiai ne vienas girdėjęs, kad masažas – tai gera profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo daugelio ligų. Masažo pagalba galima sumažinti kamuojantį skausmą, pakelti nuotaiką, atsipalaiduoti, spręsti galvos, nugaros, kaklo, pečių ar kojų skausmų problemas ar netgi spręsti nelygios odos (celiulito) problemas. Nors atrodytų, kad „Masažo miestas“ lankytojai apie masažą žino tiek daug, visgi dažnai mūsų darbe iš lankytojų sulaukiame klausimo „Kaip pasirinkti tinkamą masažą“?

Šiame straipsnyje „Masažo miestas“ specialistai neregiai ir silpnaregiai pateikia keletą pagrindinių rekomendacijų, į kurias siūlytume atsižvelgti renkantis masažą. Jei laikysitės šių patarimų, po apsilankymo masažo salone neteks gailėtis dėl masažo pasirinkimu bei abejoti masažo teikiama nauda.

1. Savęs ir savo skaudančių vietų pažinimas

Pacientas, kuris žino, kad skauda nugarą, pasirinkęs gydomąjį nugaros masažą bus visiškai teisus. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad nugaros plote gali būti daug probleminių vietų (kryžkaulis nugaros apačioje, stuburas ir t.t.), todėl masažuotoją būtina informuoti apie konkrečią skausmo arba jaučiamą raumenų įtampos vietą. Ši rekomendacija galioja renkantis ir kitas „Masažo mieste“ teikiamas procedūras, tokias kaip gydomasis kojų, pečių juostos (apykaklės), galvos ar viso kūno bei anticeliulitinis masažai. Reziumuojant, esamiems ir būsimiems „Masažo miestas“ lankytojams patariame apie savo jaučiamą skausmą būtinai informuoti jus masažuojantį specialistą, nes tik abipusio bendravimo dėka pasieksime maksimalų rezultatą.

2. Atsipalaidavimas masažo pagalba

Šiais laikais dauguma žmonių skuba, patiria stresą darbuose ar yra slegiami kitų rūpesčių. Visa tai ilgainiui išsekina žmogų bei kenkia gerai psichologiniai savijautai. Masažas yra viena tų priemonių, kuri padeda atsipalaiduoti. „Masažo miestas“ masažuotojai specialistai taip pat turėtų žinoti apie tokią jūsų savijautą. Žinodami, kad esate psichologiškai įsitempęs ar pavargęs, masažuotojai pritaikys tam tikras masažo technikas, kurios padės atsipalaiduoti.

3. Masažas ir profilaktika

Žmogaus kūnas yra sutvertas judėti, tačiau dėl technologinės pažangos labai daug žmonių dirba sėdimą darbą. Jeigu jūs judate ir sportuojate mažai, tokiu atveju patarsime rinktis masažą kaip profilaktinę priemonę, kuri  pagerins raumenų tonusą. Masažų metu bus masažuojami raumenys ir po masažų raumenys nebus tokie „sustingę“. Netgi gali atrodyti, tarytum būtumėte pasportavę sporto klube. Profilaktiniam tikslui pasiekti labiausiai tinkamas „Masažo mieste“ teikiamas viso kūno gydomasis masažas.

PDF
Spausdinti
El. paštas

Kaip išsirinkti tinkamą masažą? Kodėl masažai yra naudingi sveikatai? Ir į daug kitų klausimų atsako Renata iš Masažo miestas

PDF
Spausdinti
El. paštas

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 2

Populiariausi

Rezultatai 7 iš 7 Show more