“Masažo miestas” darbuotojai – regos negalią turintys specialistai, turintys formalų išsilavinimą masažo srityje ir atitinkantys Lietuvos Respublikos sveikatos ministerijos keliamus masažuotojo kvalifikacinius reikalavimus. Visi darbuotojai turi teisę daryti gydomasias masažo procedūras.

Teikiame tik patį kokybiškiausią masažą, nes įmonėje yra suformuota kokybės politika. Įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį su pacientais turintis kokybės vadovas Donatas Samajauskas. Kokybės vadovas dalyvauja darbuotojų atrankoje, todėl darbuotojai yra atrenkami keliant pačius aukščiausius reikalavimus masažo kokybei.

Suprantame, ką gydome, nes tam, kad užtikrintume kokybę, darbuotojai kiekvieną mėnesį privalomai kelia kvalifikaciją, nuolat konsultuojasi su kokybės vadovu, bendradarbiauja su kinezeterapeutais bei reabilitologais.

Mūsų siekis – suteikti patį kokybiškiausią masažą už prieinamą kainą. Norim, kad lankytojai mus vertintų už kokybę ir siekiame, kad kiekvieno lankytojo sveikatos problema būtų išspręsta tinkamai.

Tam, kad galėtume įvertinti kaip kokybiškai dirbame, lankytojams masažo salone po kiekvieno apsilankymo suteikiame galimybę įvertinti masažo kokybę. Lankytojų nuomonė mums labai svarbi, nes norime tobulėti ir augti kaip komanda.

Jeigu turite nusiskundimų dėl masažo ar aptarnavimo kokybės , mes norime tai žinoti greičiau, negu tai sužinos jūsų draugai, todėl būkite atviri ir pirmiausiai savo skundą rašykite tiesiai įmonės vadovui elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .